Karrierlehetőségek

Csatlakozz a csapatunkhoz és teremtsünk együtt maradandót!

Nyitott pozíciók

Jelenleg 3 nyitott pozíciónk van               Menedzsment [0]    Tervezőgrafika [0]    Szoftver [1]      Rekonstrukció [1]     ● Makett [0]     ● Film [0]

Jelenleg 3 nyitott pozíciónk van

Menedzsment [0]
Tervezőgrafika [0]
Szoftver [1]
Rekonstrukció [1]
● Makett [0]
● Film [0]

● Nyitott pozíció

Szoftverfejlesztő, Programozó

Munkavégzés helye: Pécs
Munkavégzés típusa: teljes munkaidő
Azonnali munkakezdési lehetőség!

Ha passzolnak rád a lent leírtak és felkeltették az érdeklődésed a közös együttműködésre, ne habozz és tedd meg az első lépést! Küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod a munka@pazirik.hu címre. Kérjük tüntesd fel az e-mail tárgyában a munkakört. Reméljük hamarosan a csapatunkban köszönthetünk!

Téged keresünk, ha
  1. Van legalább 1-2 éves tapasztalatod PHP és MYSQL-ban
  2. Alaposan ismered a HTML, CSS és JAVASCRIPT programozói nyelveket
  3. Nyitott vagy és ismersz modern webes megoldási lehetőségeket
  4. Szemléletmódod objektum orientált
  5. Jól ismered a verzió követő rendszereket
Előnyt jelent, ha
  1. Legalább alap fokon beszélsz angol nyelven
  2. Rendelkezel vezetői engedéllyel
  3. Nem riadsz vissza a rövid határidős feladatoktól
Ezek lesznek a főbb feladataid
  1. Interaktív tartalomkezelő rendszerek fejlesztése [webes alapokon]
  2. Meglévő modulok optimalizálása és bővítése
  3. Weboldalak fejlesztése és karbantartása
  4. Support támogatás
Amit kínálunk
  1. Modern irodai környezet
  2. Profi szakmai légkör és eszközök
  3. Szakmai kihívásokkal teli, változatos munka
  4. Egyéni, kreatív ötleteket támogató fiatalos csapat
  5. Versenyképes fizetés

 Nyitott pozíció

3D Grafikus

  1. Alaposan ismered a 3D MAX STUDIO használatát
  2. Jártas vagy a Photoshop-ban is
  3. Az építészeti vizualizáció sem áll messze Tőled
  4. Nem riadsz vissza az UV-zás, textúrázás és renderelés folyamataitól sem
  5. Szereztél szakmai gyakorlatot a 3D grafika területén
  6. Magasfokú problémamegoldó és kommunikációs készséggel rendelkezés
  1. ZBRUSH és/vagy MUDBOX ismeretekkel is rendelkezel
  2. Vannak animációs tapasztalataid
  3. Rendelkezel építészethez kapcsolódó ismeretekkel is
  4. Legalább alap fokon beszélsz angol nyelven
  5. Rendelkezel vezetői engedéllyel
  6. Nem riadsz vissza a rövid határidős feladatoktól

Pazirik Kft.

Baranyavár utca 42.
7630 Pécs
Magyarország

Vegye fel velünk a kapcsolatot!
info@pazirik.hu

Kövessen minket a közösségi médiában!
facebook | youtube

Lásd a láthatatlant!